Sechua Liaan

by Odaibe

/
 • Streaming + Download

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

    12 PLN  or more

   

 • Compact Disc (CD) + Digital Album

  Includes unlimited streaming of Sechua Liaan via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 3 days

    20 PLN or more 

   

 • Full Digital Discography

  Get all 20 Innergun Rec. releases available on Bandcamp and save 55%.

  Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality downloads of Enfant Terrible, -hHHh, Output Signal, 0101, Zła Krew, Hominal, Fotogram, #33, and 12 more. , and , .

    82.80 PLN or more (55% OFF)

   

1.
2.
3.
4.
5.
05:57

about

"Sechua Liaan" to najnowsze wydawnictwo, które ukazuje się pod szyldem InnerGuN Records (labelu, który w poprzednim roku wydał m.in płytę zespołu Kirk).

"Sechua Liaan" to płyta, na której Bartek Szlachcic miesza elektroniczne bity i syntezatory granularne z organicznymi odgłosami otoczenia, które tworzą wilgotny mech na którego powierzchni unoszą się opary alikwotowych brzmień piszczałek, fletów i ptasich śpiewów. Swoje brzmienie album zawdzięcza nasłuchiwaniu i odtwarzaniu odgłosów natury. Muzyka, która zawiera w sobie pamięć miejsc i stanów, może przywoływać obrazy ceremonii obrzędowych wyimaginowanych plemion jednocześnie zachowując głęboki poziom czysto dźwiękowej abstrakcji.

Odaibe to solowy projekt wrocławskiego muzyka i grafika Bartka Szlachcic, który swoją twórczość opiera na wrażeniach zmysłowych wynikających z współzależności pomiędzy dźwiękiem, obrazem, ludzkimi zmysłami oraz kwestią archiwizacji i przetwarzania danych. W latach 2006-2009 bębnił w noise'owym trio Halomirella Gobi. W tym samym okresie jako vj poznawał kulturę klubową Wrocławia pod wpływem, której nagrywał parodystyczny break core jako vans goblin.
Od kilku lat tworzy eksperymentalne projekty na styku muzyki, video i nowych mediów. Dotychczas grał koncerty i prezentował swoje prace video w Polsce, Czechach, Włoszech, Anglii, Hiszpanii i Australii.

credits

released March 20, 2012

tags

license

all rights reserved

about

Innergun Rec. Poland

InnerGuN Rec.
electronic music

innergun.bandcamp.com

contact / help

Contact Innergun Rec.

Streaming and
Download help

Redeem code